WOŚP podała wstępny wynik zbiórki

31.01.2022

WOŚP podała wstępny wynik zbiórki

136,3 mln zł – tyle według wstępnych deklaracji udało się zebrać podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostateczny wynik zostanie jednak podany dopiero 30 marca.

Hasłem 30. Finału WOŚP jest “Przejrzyj na oczy”. I to właśnie szeroko pojęta okulistyka dziecięca była tematem przewodnim niedzielnego wydarzenia. Nasz kraj znowu zalała fala czerwonych serduszek. I mimo że pogoda była mocno niesprzyjająca, prawdopodobnie i w tym roku uda się pobić rekord! – Zakończyliśmy 30. Finał WOŚP. Deklarowana, rekordowa kwota na zakończenie Finału to: 136 282 325 zł – przekazał w poniedziałek po północy rzecznik WOŚP.

Chociaż finałowa transmisja została zakończona, nadal można wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i cel 30. Finału. Do 14 lutego można licytować przedmioty na aukcjach Allegro oraz wysyłać SMS. Do 28.02 jest możliwość wpłacania środków na www.wplaty.wosp.org.pl oraz na Facebooku na cel 30. Finału WOŚP.

Ostateczny wynik zbiórki 30. Finału WOŚP zostanie ogłoszony przez Jurka Owsiaka na konferencji prasowej 30 marca. W ubiegłym roku podczas finału WOŚP zebrano prawie 127,5 mln zł.

 

  • kg
Najnowsze artykuły