Wpadła w poślizg i zderzyła się z innym pojazdem

26.10.2018

Wpadła w poślizg i zderzyła się z innym pojazdem

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze W907 pomiędzy Koszęcinem a Boronowem. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy.

Jak wynika z wstępnych ustaleń drogówki, kierująca audi 23-letnia mieszkanka Koszęcina na łuku drogi wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku volvo. W wyniku zderzenia kierujący volvo zjechał na sąsiedni pas i zderzył się z oplem. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Kierująca audi i 41-letni kierowca volvo, trafili do szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz śledczy z KPP w Lublińcu.

Policjanci apelują o ostrożność za kierownicą i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Obecna aura nie sprzyja kierowcom. Opady deszczu, mgły i duże zachmurzenie ograniczają widoczność i sprawiają, że nawierzchnia w wielu miejscach może być śliska. Nadmierna prędkość w takich warunkach może mieć tragiczne skutki.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły