Wpadli na gorącym uczynku

28.01.2019

Wpadli na gorącym uczynku

Policjanci z Myszkowa zatrzymali na gorącym uczynku włamywaczy. 38-latek i jego 26-letni kompan wpadli, gdy właściciel niezamieszkałej posesji zastał ich “na robocie”. Przestępcom może grozić 10 lat więzienia.
Mężczyzna odwiedzając swoją posesję w Myszkowie na ulicy Szpitalnej, natknął się na włamywaczy. Zaskoczony ich widokiem, powiadomił myszkowskich policjantów. Dzielnicowy asp. sztab. Robert Hadziński będąc w podległej dzielnicy, jako pierwszy dotarł na miejsce włamania. Wewnątrz budynku faktycznie zastał dwóch zaskoczonych mężczyzn, którzy nawet nie próbowali uciekać. Jak się okazało, złodzieje zdążyli już wynieść z mieszkania elektronarzędzia i rowery oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Swoje fanty ukryli na sąsiedniej posesji. Skradzione przedmioty zwrócono właścicielowi, a rabusie trafili do policyjnego aresztu. Sprawcami zajęli się już śledczy, a za kradzież z włamaniem może grozić im do 10 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły