Wpadli złodzieje portfela

08.01.2018

Wpadli złodzieje portfela

Podczas patrolowania al. Niepodległości częstochowscy strażnicy miejscy ujęli dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej z jednej z placówek pocztowych skradli portfel.

Uwagę strażników miejskich wzbudzili dwaj mężczyźni, którzy bardzo szybkim krokiem wyszli z jednej z placówek pocztowych w rejonie al. Niepodległości. Funkcjonariusze dogonili mężczyzn i postanowili ich wylegitymować. Jeden z nich pod bluzą ukrywał nowy portfel. W trakcie dalszych czynności strażnicy ustalili, że portfel został skradziony. Sprawcy kradzieży: 25-letni mężczyzna i jego 23-letni kompan muszą liczyć się z odpowiedzialnością za swój czyn.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły