Wrześniowe mecze Rakowa

07.09.2019

Wrześniowe mecze Rakowa

Obecnie trwa przerwa na mecze reprezentacyjne. Raków Częstochowa powróci do gry w rozgrywkach ligowych 14 września – wtedy w ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się z Arką Gdynia. Klub poinformował, że na zgrupowania reprezentacji Polski udało się trzech piłkarzy „Czerwono-Niebieskich” – Miłosz Sczepański, Jakub Apolinarski oraz Michał Skóraś.

Piłkarze Rakowa mają rozegrać we wrześniu cztery mecze o stawkę – trzy z nich w ramach PKO Ekstraklasy, a jeden w TOTOLOTEK Pucharze Polski. Mecz w ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się 14 września o godz. 15:00 – rywalem „Czerwono-Niebieskich” będzie Arka Gdynia. Z kolei mecz w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy odbędzie się 20 września o godz. 18:00. Raków stoczy wtedy pojedynek z Piastem Gliwice. Po tych dwóch meczach przyjdzie czas na TOTOLOTEK Pucharu Polski 1/32 finału Chojniczanka Chojnice – Raków Częstochowa. Spotkanie to odbędzie się 24-26 września – data ma zostać ustalona przez PZPN. Pewne jest, że 28 września odbędzie się mecz pomiędzy podopiecznymi Marka Papszuna a piłkarzami Wisły Płock. Klub Raków Częstochowa poinformował, że na zgrupowania reprezentacji Polski udało się trzech piłkarzy Rakowa. W najbliższych dniach czekają na Miłosza Szczepańskiego, Jakuba Apolinarskiego oraz Michała Skórasia międzynarodowe spotkania. Szczepański zagra w eliminacjach młodzieżowych Mistrzostw Europy U21. Jego dwóch kolegów z częstochowskiego zespołu wystąpią natomiast w rozgrywkach Elite League U20. Pierwszy mecz z Włochami U20 odbył się 5 września. W piątek 6 września Polska U21 zmierzy się z reprezentacją Łotwy w tejże kategorii wiekowej. Następnie 9 września rozegrany zostanie mecz Polska U20 – Portugalia U20 i 10 września Polska U21 – Estonia U21.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły