Wskoczyli do przerębla

25.01.2017

Wskoczyli do przerębla

Poza Marcinem Pochem, który jest również członkiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego do przerębla wskoczył współorganizator, dyrektor Zespoły szkół w Kusięatch, Mariusz Żołędziewski, oraz mieszkaniec Kusiąt, Maciej Pilarek. Pozostali odważni to mieszkańcy Olsztyna oraz Częstochowy.  –  Dziękuję kolegom za udział, a kibicom za doping. Woda była zimna, ale atmosfera gorąca – mówi radny Marcin Poch. Nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz druhowie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Kusiąt.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły