Wspierają akcje charytatywne

25.07.2018

Wspierają akcje charytatywne

Myszkowscy policjanci wsparli organizację imprezy charytatywnej, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorych dzieci. Mundurowi przygotowali dla uczestników pokaz sprzętu policyjnego. Przekazali także najmłodszym wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego “Dotyk Jury” w Myszkowie, odbył się festyn charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorych dzieci z fundacji “Kropla Szczęścia”. Podczas pikniku rodzinnego mundurowi przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Mogli oni zasiąść za kierownicą radiowozu, przymierzyć policyjną czapkę, czy przyjrzeć się z bliska służbowemu wyposażeniu stróżów prawa. Policjanci przekazywali  dzieciom wiedzę na temat bezpieczeństwa, szczególnie teraz, podczas wakacji. Na festynie nie zabrakło przedstawicieli innych myszkowskich służb mundurowych, jak strażaków, czy strażników miejskich.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły