14.03.2018

Wtargnął na jezdnię

72-letni mieszkaniec Koziegłów nie żyje – to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w Koziegłowach na DK-1. Mężczyzna wtargnął na jezdnię prosto pod koła jadącego samochodu.

W środę (14.03.) około godziny 3.50  dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na DK-1 w Koziegłowach. Na miejscu natychmiast pojawili się ratownicy medyczni oraz policjanci. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że kierujący BMW jadąc w kierunku Katowic, potrącił pieszego, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. 72-latek zginął na miejscu. Droga w kierunku Katowic była zablokowana. Mundurowi zorganizowali objazd. Policjanci oraz prokuratura wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły