Wybiorą najładniejsze balkony

17.07.2017

Wybiorą najładniejsze balkony

Konkurs adresowany jest do właścicieli ukwieconych balkonów/loggi w budynkach wielorodzinnych z terenu Częstochowy. Wystarczy, że wypełnią kartę zgłoszenia i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10×15 lub w wersji elektronicznej) złożą osobiście w siedzibie Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta – Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Referat Kultury (budynek Odwachu obok Ratusza), Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 A lub prześlą mailem na adres: kps@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 A, 42-217 Częstochowa.

Karta zgłoszenia dostępna w załączniku. Można ją również pobrać w siedzibie Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Estetyki (godz. pracy: poniedziałek – piątek 7:30-15:30) bądź ze strony internetowej www.czestochowa.pl, zakładka: Estetyka Miasta lub baner informacyjny).

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 sierpnia.

Kolejne etapy:

– ocena balkonów zgłoszonych do konkursu: 14-22 sierpnia 2017 r. (dni robocze w godz. 10:00-15:00),

– ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród – podczas 25. Dni Częstochowy.

Nagrody:

I miejsce – 700 zł (brutto)

II miejsce – 500 zł (brutto)

III miejsce – 400 zł (brutto).

Dodatkowe informacje dot. konkursu można uzyskać pod numerami tel. 34 3707665 lub 34 3707465.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły