Wyglądało groźnie, ale skończyło się na potłuczeniach

12.06.2019

Wyglądało groźnie, ale skończyło się na potłuczeniach

17-letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. To wynik zdarzenia drogowego, do którego doszło w Myszkowie. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Myszkowie na skrzyżowaniu ulic Koziegłowskiej z Wronią. Według wstępnych ustaleń mundurowych, 52-letni kierowca fiata,  nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście i doprowadził do zderzenia. 17-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.  Dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia wyjaśniają myszkowscy stróże prawa.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły