Wygrana Rakowa z Wartą. Czerwono-niebiescy coraz bliżej awansu

15.04.2019

Wygrana Rakowa z Wartą. Czerwono-niebiescy coraz bliżej awansu

Raków Częstochowa wygrał mecz z Wartą Poznań 3:0 w ramach 28. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dla czerwono-niebieskich dwie bramki zdobył Miłość Szczepański, jedna samobójcza bramka została strzelona przez Bartosza Kieliby. Do awansu dzieli częstochowską drużynę tylko jedna wygrana.

-Duże gratulacje dla mojego zespołu. To trzeci mecz w tygodniu, jednak nie chodzi o zmęczenie fizyczne, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, natomiast pewny ślad pozostał – chodzi o te kwestie psychofizyczne. Mecz w Mielcu, mecz z Lechią… Szanujemy Wartę, więc podeszliśmy do meczu bardzo poważnie. Brawa za to dla zespołu, który jest niezwykle świadomy i odpowiedzialny, wie o co gra – powiedział na konferencji poczemowej trener Rakowa Marek Papszun.

Najbliższy mecz, który może dać szansę na zapewnienie Rakowowi awansu odbędzie się 18 kwietnia. Czerwono-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Bytovią Bytów.

 

Skład

Raków: Gliwa – Petrasek, Niewulis, Kasperkiewicz, Bartl, Figiel, Schwarz, Kun, Domański (77. Szczepański), Listkowski (80. Góra), Lewicki (87. Friday Eze)

Warta: Lis – Bodzioch (62. Bodzioch), Jasiński, Janicki, Kalupa, Kiełb, Kieliba, Grobelny (78. Sobol), Jakóbowski (62. Fadecki), Szymusik, Żebrakowski

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły