Wyjątkowe prezenty na roczek od dziadków. Oto trafione propozycje na upominek

25.08.2017

Wyjątkowe prezenty na roczek od dziadków. Oto trafione propozycje na upominek

Roczek wnuka to niezwykle ważny moment dla dziadków. Babcia i dziadek zawsze z dużym zaangażowaniem podchodzą do tematu zakupu prezentów. Nie zawsze, jednak dobór wyjątkowych upominków jest kwestią prostą. Dla ułatwienia zakupowych decyzji prezentujemy poniżej 4 sprawdzone propozycje na prezenty na roczek.

Wybierz upominek, które utkwi w pamięci na długo

Prezenty na roczek od tak bliskich osób, jak dziadkowie powinny być nie tylko atrakcyjne, ale też stanowić pamiątkę z tej ważnej dla dziecka chwili. Na zakup zabawek dziadkowie znajdą mnóstwo innych okazji, dlatego w naszych prezentowych propozycjach wskażemy jedynie upominki, które będą pamiątką z tego szczególnego dnia.

 • spersonalizowane prezenty – swoje zaangażowanie w dobór właściwego upominku dziadkowie mogą wyrazić wybierając spersonalizowane prezenty. Prezent nie musi rujnować portfela warto, by był pomysłowy. Dziadkowie mogą wybrać poduszki ze spersonalizowanym nadrukiem dla wnuczki lub wnuka. Tego typu gadżety możemy nabyć w internecie np. w sklepie Murrano. Możliwość nanoszenia dedykacji na upominki sprawi, że nasz malec otrzyma poduszkę ze swoim imieniem, życzeniami i uroczym obrazkiem, który wybierzemy. Gwarantujemy, że taka poduszka to nie tylko użyteczny, ale też wyjątkowy prezent.
 • biżuteria – przeznaczając na upominek większą sumę warto wybrać biżuterię z kruszców szlachetnych. Dla chłopców i dziewczynek świetnym pomysłem na prezent będzie zakup łańcuszka z uroczą zawieszką dostosowaną do płci. Dziewczynki mogą też otrzymać atrakcyjne bransoletki z regulowaną długością, jak i kolczyki z bezpiecznym sztyftem – zapięciem. Biżuteria dziecięca wyróżnia się ładnymi i kolorowymi zawieszkami z aniołkami, biedroneczkami, koniczynkami. Taki akcent to piękna, wartościowa pamiątka na długie lata.
 • srebrny obrazek – bardzo szczególnym prezentem jest srebrny obrazek np. z motywem Anioła Stróża. To wyjątkowy prezent, który z pewnością zaskarbi sobie sympatię rodziców dziecka. Na odwrocie obrazka warto wykonać dedykację grawerowaną na pamiątkę tej wyjątkowej chwili. W sprzedaży znajdziemy obrazki ze specjalną podpórką do postawienia na szafce w pokoju dziecka, a także do zawieszenia na ścianie.
 • ramka na zdjęcia – fotografie to najlepszy sposób, by upamiętnić chwile z życia dziecka, dlatego dziadkowie mogą zakupić estetyczną ramkę. W sprzedaży znajdziemy ramki wykonane ze srebra, które są bardzo efektowne. Tak wyjątkowy prezent to szczególna pamiątka na długie lata.

Znalezienie idealnego prezentu na roczek od dziadków nie musi być trudne. Gwarantujemy, że wybierając podarek z naszych podpowiedzi miło zaskoczycie rodziców dziecka.

 • redakcja

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. W Częstochowie o fotel prezydenta ubiegać się będzie sześciu kandydatów. Na kogo zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 15 października.

Na kogo zamierzacie oddać swój głos?

 • Krzysztof Matyjaszczyk (48%, Razem 427)
 • Tomasz Jaskóła (24%, Razem 218)
 • Artur Warzocha (11%, Razem 98)
 • Marcin Maranda (8%, Razem 72)
 • Martin Saczek (8%, Razem 71)
 • Jacek Krawczyk (1%, Razem 9)
Razem: 895

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły