Wyniósł alkohol wart przeszło 700 zł

10.09.2018

Wyniósł alkohol wart przeszło 700 zł

Częstochowscy policjanci zatrzymali 30-latka, który wyniósł ze sklepu alkohol za przeszło 770 zł. Mężczyzna niesiony sukcesem na tym nie zamierzał poprzestać. Powrócił do miejsca przestępstwa i próbował ukraść kolejne butelki. Po przekroczeniu linii kas z towarem za ponad 330 zł został jednak zatrzymany przez ochroniarza.
Oficer dyżurny z komisariatu III w Częstochowie otrzymał zgłoszenie kradzieży. Jak ustalili policjanci, do jednego ze sklepów samoobsługowych w dzielnicy Tysiąclecie wszedł mężczyzna, zabrał z półki kilka butelek alkoholu o wartości ponad 330 zł i pokonał linię kas nie płacąc za towar. Ujęty przez ochronę stał się agresywny. Został jednak obezwładniony i przekazany w ręce policji.

W toku wykonywanych czynności okazało się, że dzień wcześniej 30-latkowi udało się wyjść z tego samego sklepu z kradzionym alkoholem za ponad 770 zł.

Podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator objął też 30-latka policyjnym dozorem.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły