Wypadek na alei Pokoju

25.07.2018

Wypadek na alei Pokoju

Nie żyje kierowca skutera – to tragiczny efekt wypadku, do którego doszło na alei Pokoju. –  Reanimacja była prowadzona ponad pół godziny. Wysiłki ratowników okazały się jednak bezskuteczne… – mówią świadkowie zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę (25.07.) przed godziną 21.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca peugeotem 208 chciała z alei Pokoju skręcić w lewo w ulicę Iłłakowiczówny, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym w stronę huty skuterem.

Niestety, mimo prowadzonej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierująca peugotem kobieta i jej półtoraroczne dziecko zostali przewiezieni do szpitala w Częstochowie. Na miejscu pracują śledczy, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły