Wypadek na Grabówce. Wszystko przez nieustąpienie pierwszeństwa

15.03.2019

Wypadek na Grabówce. Wszystko przez nieustąpienie pierwszeństwa

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Odrodzenia i świętego Pawła. Z relacji świadków wynika, że kierowca renault modus nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym fiatem panda. Siła uderzenia była ogromna… Stan kobiety kierującej pandą jest ciężki. Do szpitala trafiło również dziecko, które z nią jechało.

Do zdarzenia doszło w piątek (15.03.) po godzinie 9.00. Samochody po zderzeniu wjechały w ogrodzenia. Kierująca pandą jechała razem z dzieckiem w wieku około 4-5 lat. Aby uwolnić poszkodowanych, konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu i rozcięcie samochodu. Kobieta już na miejscu wypadku straciła przytomność. Razem z dzieckiem trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki.

Kierowca renault był trzeźwy.

 

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły