Wypadek na przejściu. Jeden kierowca zatrzymał się, drugi nie…

24.04.2019

Wypadek na przejściu. Jeden kierowca zatrzymał się, drugi nie…

Kierowca audi potrącił chłopca przechodzącego przez przejście dla pieszych na alei Pokoju. Z relacji świadków wynika, że jeden z pojazd zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa, drugi już nie…

Do darzenia doszło w środę (24.04.) po godzinie 16.00. Z relacji świadków wynika, że tuż przed pasami jeden z kierowców zatrzymał auto by ustąpić pierwszeństwa pieszym. Mężczyzna siedzący za kierownicą audi nie zareagował i potrącił przechodzącego chłopca.  – Mógł mieć około 10 lat. Gdy karetka zabierała go do szpitala był nieprzytomny – mówią świadkowie.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły