Wypadek w Starym Broniszewie – policja poszukuje świadków

27.09.2018

Wypadek w Starym Broniszewie – policja poszukuje świadków

Wydział Kryminalny KMP w Częstochowie poszukuje świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 26 września 2018 roku ok. godziny 1:15 w miejscowośći Stary Broniszew. Kierowca forda mondeo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewa. 24-latek zmarł w szpitalu.

Zdarzenie miało miejsce na 73,8 km DW 483, gdzie kierujący fordem mondeo, jadąc od strony miejscowości Ważne Młyny w kierunku miejscowości Stary Cykarzew utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewa. Samochód dachował. Osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku proszone są o osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Częstochowie ul. Popiełuszki 5 pokój nr 116 lub kontakt telefoniczny: (34) 369-12-80 lub 369-14-28.

źródło: KMP w Częstochowie

W korespondencji proszę powoływać się na L .dz . KR – 8743/18 M. Moś.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły