24.04.2018

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności kolizji drogowej z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło w Postępie na ulicy Myszkowskiej. Na szczęście skoczyło się tylko na stłuczeniach.

Według wstępnych ustaleń mundurowych, 51-letni motocyklista na skutek nieprawidłowo wykonywanego manewru wyprzedzania renault master (na oznakowanym przejściu dla pieszych), uderzył w lewy bok pojazdu, który prawidłowo skręcał w lewo. Na szczęście była to tylko kolizja i skończyło się na stłuczeniach. Dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia wyjaśniają myszkowscy stróże prawa.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły