09.08.2017

Wyremontowali świetlicę w Aleksandrii

W budynku, który pozbawiony był kotłowni  i ogrzewany był tylko kominkiem bez udogodnień typu płaszcz wodny wygospodarowaliśmy całkiem nowe pomieszczenie, gdzie stoi wysokiej jakości piec z całą instalacją, który ogrzeje salę zajęć, toalety i kuchnię. Nareszcie nikt nie będzie marznął zimą i nie będzie wilgoci. Dodatkowo zamontowany bojler umożliwi korzystanie z ciepłej wody przez cały rok.  Świetlica stanie się przytulnym, przyjaznym miejscem dla wszystkich, którzy będą mieli ochotę spędzić w niej czas. Powiększyło się także zaplecze kuchenne, z którego korzysta KGW w Aleksandrii. Z maleńkiej, niewygodnej, nieporęcznej  wnęki kuchennej, po połączeniu dwóch pomieszczeń powstała przestronna powierzchnia. W ramach remontu postawiono również dodatkowy komin, wykonano remont dachu, zamontowano schody z balustradą i zadaszeniem z tyłu budynku z drzwiami wejściowymi do kotłowni oraz  odświeżono wszystkie pomieszczenia. Na zewnątrz z tyłu budynku zamontowano także dodatkowe oświetlenie, które podniesie poziom bezpieczeństwa.

W ramach działań własnych zostaną również wykonane prace tj.: umyte ściany elewacji zewnętrznej, malowanie barierek i obudowy studni, plewienie i inne działania, które wpłyną pozytywnie na estetykę budynku i terenu wokół niego.

  • kg
  • zdj. UG Konopiska
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły