Wyremontują ulicę w Łojkach

09.01.2018

Wyremontują ulicę w Łojkach

Wkrótce rozpocznie się długo wyczekiwany remont ulicy Zielonej w Łojkach. Gmina Blachowania otrzyma na ten cel dofinansowanie.

Wojewoda śląski zatwierdził listę wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej. Po akceptacji listy rankingowej przez podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa na liście znalazło się 35 zadań w tym na pozycji 18 złożony w ubiegłym roku przez Burmistrza Blachowni, Sylwię Szymańską wniosek z zadaniem dotyczącym remontu ulicy Zielonej w Łojkach. Gmina na ten cel otrzyma 550 tysięcy złotych. Całkowity przewidywany koszt remontu ulicy to kwota 1 mln 100 tys. zł.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły