Wyskoczył przez okno, bo… bał się konsekwencji

30.01.2019

Wyskoczył przez okno, bo… bał się konsekwencji

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 31-letniego mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie mienia. Myszkowianin wszedł do obcego mieszkania i zażądał zwrotu gotówki. Przestraszona kobieta zamknęła go na klucz i uciekła. Mężczyzna w obawie przed policją… wyskoczył z okna wprost na zaparkowany przed blokiem pojazd.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Myszkowie na ulicy Wolności. Dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanego przed blokiem pojazdu. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania na I piętrze wprost na zaparkowany pojazd i uciekł. Policjanci dotarli do tego miejsca. Jak się okazało, do mieszkania jednej z lokatorek wszedł nieznany mężczyzna. Nieproszony gość twierdził, że zna jej konkubenta i wyjdzie z domu dopiero, jak odzyska swój dług. Przestraszona kobieta zamknęła nieznanego mężczyznę na klucz i uciekła z domu. Jak się okazało, nieproszony gość, który przebywał w zamkniętym mieszkaniu, otworzył okno i z I pietra budynku wyskoczył wprost na zaparkowanego peugeota. Uszkodził pokrywę silnika. Mężczyzna błyskawicznie uciekł z miejsca. Kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą bardzo szybko wpadli na trop sprawcy. Okazał się nim być 31-latek z Myszkowa. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Za zniszczenie pojazdu odpowie jako recydywista. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły