Wystartowali w Biegu Trzech Króli

11.01.2017

Wystartowali w Biegu Trzech Króli

Organizatorzy z Fundacji Wszyscy jesteśmy Aniołami zaplanowali blisko 10-kilometrową trasę, na którą składały się dwie pętle po zaśnieżonych leśnych duktach tuż za granicą Częstochowy, przy parkingu na Kręciwilku.

Mimo siarczystego mrozu, 213 śmiałków stanęło na linii startu. W zawodach nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej drużyny Życie Częstochowy Team. Doskonale spisała się nasza zawodniczka -Patrycja Brzozowska, która wygrała swoją kategorię wiekową K20.

Pomimo uciążliwych warunków, bieg stał na wysokim poziomie, w starciu faworytów zwyciężył Karol Grabowski (Częstochowa/czas netto:34:50), który wyprzedził Zbigniewa Kalinowskiego (Zabiegani Częstochowa /35:22), na trzecim stopniu podium uplasował się Rafał Formicki
(Zawiercie/35:48).

Wśród kobiet nie miała sobie równych Mariola Sojda z CKSu Budowlanych Częstochowa (40:09), drugie miejsce należało do Agnieszki Kuzyk (WKB Meta Lubliniec/41:02), trzecie – Ewa Brych-Pająk (Zabiegani Częstochowa/44:00).

Zawody zostały odebrane z dużym entuzjazmem, organizatorzy pokazali klasę sprawnie przeprowadzając bieg, w trosce o zdrowie zawodników, a na mecie każdy otrzymał piękny okolicznościowy medal.

Wyniki zawodników Życie Częstochowy Team:

56 – Dominik Haładus (46:26)

57 – Mateusz Gorzałka (46:30)

76 – Michał Milewski(48:01)

85 – Patrycja Brzozowska (48:31)

88 – Andrzej Świtalski(48:51)

194 – Piotr Ulfik (1:04:13)

  • Michał Milewski
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły