Z pociągu do aresztu

11.12.2017

Z pociągu do aresztu

Trzy woreczki z marihuaną miał przy sobie 17-latek zatrzymany przez myszkowskich policjantów. Młody mężczyzna został zatrzymany na stacji PKP w Poraju. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Myszkowskiej Komendy otrzymali informację, że jeden z młodych pasażerów pociągu może posiadać narkotyki. Mężczyzna miał zakończyć swoją podróż w Poraju. Policjanci udali się na dworzec. Dwóch młodych mężczyzn, gdy tylko ich zobaczyło, zmienili kierunek i zaczęli oddalać się.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Poraja i jego 21-letniego kompana. W trakcie czynności 17-latek od razu wyjął z kieszeni 3 woreczki z zawartością zielonego suszu. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Natomiast 21-latek, nie miał przy sobie żadnych środków zabronionych. Tłumaczył, jedynie policjantom, że jego młodszy kolega poczęstował go tylko marihuaną. Młodszy z nich trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły