27.04.2018

Z promilami i… dziećmi

Pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 44-letni kierowca szkolnego autobusu. Mężczyzna w takim stanie wiózł dzieci. Nieodpowiedzialny mieszkaniec Lublińca stracił już prawo jazdy.

Lublinieccy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy autobus”, których celem była poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu poprzez wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących. W ciągu kilku godzin mundurowi sprawdzili 68 kierowców. Jeden z nich stracił prawo jazdy. 44-latek został zatrzymany w miejscowości Kamienica. Mężczyzna, który prowadził szkolny autobus, był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało pół promila w wydychanym powietrzu. Wkrótce 44-letni mieszkaniec Lublińca stanie przed sądem.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły