Zaatakował i ukradł kurtkę

10.11.2017

Zaatakował i ukradł kurtkę

W ręce myszkowskich policjantów wpadł 26-letni mężczyzna, który napadł na dwóch młodych mężczyzn. Agresor zaatakował ich na dworcu kolejowym i ukradł jednemu z nich kurtkę.
Do rozboju doszło w okolicy dworca kolejowego w Myszkowie. 26-letni myszkowianin podszedł do dwóch młodych mężczyzn oczekujących na przyjazd pociągu i bez powodu zaatakował 20-latka. Gdy w obronie pokrzywdzonego stanął jego 18-letni kolega, wówczas został uderzony pięścią w twarz. 26-latkowi samo pobicie nie wystarczyło. Postanowił okraść swoje ofiary. Łupem rozbojarza padła kurtka, którą zabrał 20-latkowi. Napastnik mając świadomość dokonanego czynu, ukrywał się przed stróżami prawa w jednym z mieszkań na ulicy Kościuszki. Kryminalni tego samego wieczoru, gdy doszło do napadu, namierzyli i zatrzymali rozbojarza, który zabarykadował się w mieszkaniu kolegi. Zatrzymany stanął już przed obliczem prokuratora, który oddał go pod policyjny dozór.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły