Zabił psa. Został aresztowany

14.06.2019

Zabił psa. Został aresztowany

23-letni mężczyzna, który podejrzany jest o znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem będzie też odpowiadał za liczne kradzieże oraz grożenie śmiercią swojej 80-letniej babci. Na wniosek śledczych i prokuratora myszkowski sąd tymczasowo aresztował mężczyznę.

O tej sprawie już informowaliśmy. Śledczy ustalili, że 23-latek znęcał się nad psem oraz groził śmiercią swojej babci, która odwiedzała czworonoga i dokarmiała go. Kilka dni wcześniej groził jej pobiciem, a później śmiercią. Zanim starsza pani opuściła posesję, wnuczek ją poszarpał. Agresja i okrucieństwo 23-latka skumulowały się ostatecznie na psie, któremu odciął głowę siekierą. Martwe zwierzę wyniósł w zarośla za posesję, którą zamieszkiwał. Początkowo krewni przez kilka dni szukali pieska w okolicy, jednak bezskutecznie.

Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek. Martwego psa odkryła krewna 23-latka. Powiadomieni myszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę. Myszkowski sąd przychylił się do wniosku śledczych i podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły