Zaginął 40-letni Marcin. Czy ktoś go widział?

27.05.2022

Zaginął 40-letni Marcin. Czy ktoś go widział?

Od kilku dni trwają poszukiwania 40-letniego Marcina Pasieki z Panek. Mężczyzna zaginął 20 maja – około godziny 21.00 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania. Następnego dnia, w godzinach przedpołudniowych, rozmawiał telefonicznie z rodziną i od tego momentu kontakt się urwał. Z policyjnych ustaleń wynika, że zaginiony ostatni raz widziany był w Częstochowie. Najpierw sprzedał swój samochód w jednym z komisów, a następnie szedł aleją Wolności w Częstochowie, wzdłuż torów tramwajowych w kierunku dworca PKP.

Rysopis zaginionego Marcina Pasieki:

wiek z wyglądu: 30 lat

wzrost: około 176 cm

sylwetka: szczupła

włosy: krótkie koloru ciemnego

nos: normalny

uszy: normalne

charakterystyczna cecha: tatuaż na prawym przedramieniu.

Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z najbliższymi 21 maja w godzinach przedpołudniowych. Później kontakt się urwał. Rodzina 24 maja zgłosiła zaginięcie na policję.

Z dotychczasowych ustaleń kłobuckich kryminalnych wynika, że samochód zaginionego prawdopodobnie był widziany w rejonie dyskoteki w I Alei NMP w Częstochowie. Policjanci ustalili również, że w sobotę 21 maja około godziny 12.00 – 13.00 Marcin Pasieka sprzedał swój samochód marki volkswagen w komisie samochodowym w Częstochowie. Następnie z samochodu zaginiony zabrał ze sobą plecak, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Z uzyskanej relacji przypadkowego świadka wynika, że osoba podobna do zaginionego, w sobotę 21 maja około godziny 14.00 szła z plecakiem Aleją Wolności w Częstochowie, wzdłuż torów tramwajowych w kierunku dworca PKP.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

  • kg
Najnowsze artykuły