29.05.2018

Zaginął 85-latek

Lublinieccy policjanci poszukują Kazimierza Klaczek, 85-letniego mieszkańca, który 3 maja wyszedł z domu pomocy społecznej i do chwili obecnej nie powrócił. Mundurowi proszą o kontakt osoby posiadające informacje o miejscu pobytu zaginionego tel. 34/35 32 255 lub 997.

Na początku maja, 85-letni podopieczny jednego z lublinieckich domów pomocy społecznej oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Policjanci prowadzący sprawę poszukiwawczą proszą o kontakt osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:

wzrost 160 cm
waga – ok. 60 kg
sylwetka szczupła
włosy siwe, zaczesane do tyłu
w dniu zaginięcia ubrany w jasną koszulę z krótkim rękawem, beżowe spodnie.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły