Zaginęła 27-latka z Częstochowy

14.11.2018

Zaginęła 27-latka z Częstochowy

Trwają poszukiwania 27-letniej mieszkanki Częstochowy. Aleksandra Lipka ostatni raz widziana była 12 listopada. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kobieta ostatni raz widziana była 12 listopada około godz. 17:00 w przychodni lekarskiej przy ul. Brzeźnickiej. Zaginiona nie ma przy sobie dokumentów i telefonu.

Rysopis zaginionej: wzrost 152 cm, sylwetka otyła, włosy krótkie koloru brązowego, oczy szare, uszy przyległe, postawa przygarbiona. Zaginiona ubrana była w w czarne spodnie materiałowe (obcisłe), czarną kurtkę do bioder, buty wiązane do kostki koloru beżowego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112. Poszukiwania prowadzi Komisariat Policji III w Częstochowie.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły