Zaginęła Maria Trzepizur

07.11.2018

Zaginęła Maria Trzepizur

Lublinieccy policjanci poszukują Marii Trzepizur. 58-letnia mieszkanka Glinicy, 3 listopada wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Mundurowi proszą o kontakt osoby posiadające informacje o miejscu pobytu zaginionej tel. 34/35 32 255 lub 997.

Lublinieccy policjanci poszukują 58-letniej mieszkanki Glinicy. Z posiadanych informacji wynika, że kobieta opuściła miejsce zamieszkania w sobotę ( 3 listopada) około godziny 21.00 i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Policjanci prowadzący sprawę poszukiwawczą proszą o kontakt osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej tel 34/35 32 255

Rysopis zaginionej:

wzrost 158 cm

sylwetka szczupła

włosy proste do ramion

w dniu zaginięcia ubrana w spodnie dresowe niebieskie, czerwoną kamizelkę z polaru, jasną bluzkę z długim rękawem, buty czarne do kostki.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły