Zapomniał, gdzie zaparkował…

24.01.2019

Zapomniał, gdzie zaparkował…

Z terenu parkingu w rejonie cmentarza parafialnego w Lublińcu miał zostać skradziony samochód. Rozpoczęły się poszukiwania. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Właściciel pojazdu nie padł ofiarą przestępców, a zwyczajnie zapomniał, gdzie zaparkował.

Wszyscy lublinieccy policjanci pełniący służbę na terenie miasta oraz powiatu lublinieckiego niezwłocznie podjęli czynności mające na celu odzyskanie skradzionego pojazdu. W pewnym momencie do dyżurnego dotarła informacja o odnalezieniu poszukiwanej mazdy. Samochód stał na parkingu lublinieckiego Miejskiego Domu Kultury. Okazało się, że… do żadnej kradzieży nie doszło, a właściciel prawdopodobnie zapomniał, że zaparkował w innym miejscu niż zazwyczaj.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły