Zapomniałeś zarejestrować numer? Od jutra nie zadzwonisz

01.02.2017

Zapomniałeś zarejestrować numer? Od jutra nie zadzwonisz

Należy pamiętać, że w obecnych czasach telefon nie służy jedynie do kontaktowania się ze znajomymi czy rodziną. Potrzebujemy aktywnej karty m.in. przy korzystaniu z bankowości mobilnej. Zlecając przelewy, wymagana jest weryfikacja – w tym celu najczęściej dostajemy kod właśnie w wiadomości tekstowej. Dezaktywowanie karty nie oznacza, że bezpowrotnie stracimy swój dotychczasowy numer. Dla tych, którzy przekroczą ostateczny termin, większość operatorów oferuje jednak rozwiązania awaryjne. Klienci będą mogli przyjść osobiście do punktu stacjonarnego i zarejestrować kartę prepaid jeszcze przez jakiś czas. Na przykład sieć Plus daje taką możliwość do 15 grudnia 2017 roku. Obowiązek rejestracji wynika z z zapisów ustawy antyterrorystycznej, która weszła w życie w lipcu ubiegłego roku.

  • Paula Nogaj
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły