Zarzuty za kradzież i narkotyki

10.11.2017

Zarzuty za kradzież i narkotyki

Częstochowscy policjanci zatrzymali 20-latka, podejrzanego o posiadanie marihuany. Stróże prawa znaleźli w zajmowanych przez niego pomieszczeniach przeszło 200 gramów zielonego suszu. Posiadanie narkotyków to nie jedyny jego wybryk. Jako się okazało, młody mężczyzna grasował po częstochowskich sklepach i kradł artykuły kosmetyczne i alkoholowe.
Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej z częstochowskich drogerii doszło do kradzieży kosmetyków. Policjanci z Komisariatu Policji I w Częstochowie, którzy zajmowali się tą sprawą, rozpoznali na ulicy – po wyglądzie i ubiorze – złodziejaszka. Stróże prawa znaleźli w zajmowanych przez niego pomieszczeniach kilkanaście woreczków foliowych w których znajdowało się przeszło 200 gramów zielonego suszu. Ponadto śledczy ustalili, że 20-latek podejrzany jest o dokonanie szeregu kradzieży artykułów kosmetycznych i alkoholowych. Kradzieży dokonywał w różnych sklepach na terenie Częstochowy. Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania narkotyków oraz kradzieży. Wkrótce odpowie przed prokuratorem i sądem.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły