Zastawił pułapkę na traktorzystę

22.02.2019

Zastawił pułapkę na traktorzystę

Pięć lat w więzieniu może spędzić mieszkaniec Woźnik, który zastawił pułapkę na traktorzystę. Mężczyzna zostawił na polu deskę z wbitymi gwoździami.

Rolnik z Woźnik pojechał ciągnikiem, aby wykonać prace polowe. Wjeżdżając na pole, natknął na pułapkę. Ktoś ukrył w trawie deskę, do której wbił gwoździe. W wyniku najechania, uszkodzeniu uległy przednie opony. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na kwotę 516 złotych.

Policjanci z Komisariatu Policji z Woźnik ustalili, kto podłożył pułapkę. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu, również mieszkańcowi Woźnik, dopuszczenia się przestępstwa uszkodzenia mienia. Sprawca może spędzić w więzieniu pięć lat.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły