Zatrzymał amatora drogich alkoholi

14.03.2019

Zatrzymał amatora drogich alkoholi

Policjant pracujący na co dzień w kłobuckim wydziale kryminalnym udowodnił, że służba nie kończy się wraz z wyjściem do domu. Podczas robienia zakupów w jednym ze sklepów samoobsługowych we Wręczycy Wielkiej, stróż prawa zatrzymał 30-latka, który chwilę wcześniej ukradł drogie alkohole. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kilkuletni pobyt w więzieniu.
30-latka zatrzymał policjant pracujący na co dzień w wydziale kryminalnym w Kłobucku. Stróż prawa po służbie robił zakupy w jednym ze sklepów samoobsługowych we Wręczycy Wielkiej. Jego uwagę zwrócił jeden z klientów, który dość dziwnie się zachowywał. Jak się okazało, przeczucie policjanta było słuszne. Mężczyzna próbował wyjść ze sklepu ze skradzionymi alkoholami. W sumie jego łup wart był przeszło 800 złotych. Funkcjonariusz natychmiast zareagował i zatrzymał 30-latka. Na miejsce zostali wezwani mundurowi z komisariatu we Wręczycy Wielkiej, którzy przewieźli zatrzymanego do komendy. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, podejrzany usłyszał zarzuty. Grozi mu kilkuletni pobyt w więzieniu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły