Zatrzymany za uderzenie partnerki

03.01.2017

Zatrzymany za uderzenie partnerki

Zdarzenie miało miejsce w Nowy Rok po godzinie 17:00 w miejscowości Strzebiń. Z komendą policji w Lublińcu skontaktowała się kobieta, która zgłosiła interwencję wobec agresywnego konkubenta. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Ustalili, że spożywanie alkoholu z konkubiną zakończyło się awanturą i szarpaniną, w trakcie której mężczyzna uderzył swoją partnerkę w twarz. Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Teraz policjanci ustalają, czy incydent był tylko jednorazową sytuacja czy mężczyzna wobec najbliższych nie stosuje przemocy domowej.

  • ad
  • KPP Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły