Zawodnicy klubu Kolejarz-Jura z medalami

31.05.2019

Zawodnicy klubu Kolejarz-Jura z medalami

26 maja w Połomii odbyły się Mistrzostwa Śląska w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego, w których udział wzięli zawodnicy klubu Kolejarz-Jura. Do Częstochowy wrócili z medalami.

Najlepsza w kategorii młodziczek była Marta Marek, zdobywając złoty medal.To kolejny świetny występ tej młodej zawodniczki. Z kolei sumienna praca Bartka Hłonda zapewniła mu srebrny medal w kategorii żaków. W tej samej kategorii miejsce 13. zajął Michał Stupała, a Franek Weżgowiec miejsce 14. W młodzikach najlepiej z Kolejarza zaprezentował się Olek Barczyk, który przegapił odjazd i wygrał finisz z peletonu zajmując 6 miejsce. Wojtek Urbanowicz uplasował się na 25 miejscu, a Bartek Włodarczyk był 32. Dobre 5 miejsce zajęła w juniorkach młodszych Julia Gajdzik. Organizatorem wyścigów GOS Mszana z siedzibą w Połomi oraz LKK FUJI GOS Mszana.

 

Fot. Kolejarz-Jura Częstochowa

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły