Zawody dla wędkarzy

15.10.2018

Zawody dla wędkarzy

Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich miłośników wędkarstwa. 21 października w Częstochowie odbędą się Otwarte Zawody Spinningowe z Brzegu. Wciąż można się zapisać na to wydarzenie.

Zawody odbędą się  21 października o godzinie 7:00, na łowisku specjalnym koła PZW “Okoń-Wodociągi” (Huta). Organizuje je grupa “Wędkarstwo Częstochowskie”. Wędkarze wciąż mogą się zapisać – zgłoszenia przyjmowane są bezpośrednio w sklepie ZakupyWedkarskie.pl, ul. J. Szajnowicza — Iwanowa 75 lokal 3, 42-209 Częstochowa lub telefonicznie u organizatora (Bartosz Madej) 796-918-762.

Każdy zawodnik musi być wyposażony w podbierak i siatkę oraz uchwyt do jej mocowania. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch turach po 150 minut – z 30 minutową przerwą na ciepły posiłek (pomiędzy turami).

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły