Zderzenie ciężarówek

16.01.2017

Zderzenie ciężarówek

Do zdarzenia doszło w samo południe w piątek (13.01.) na DK-1 w Zabijaku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarowego mana jadąc w kierunku Częstochowy, nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechał na tył naczepy ciągniętej przez skanie. Na skutek tego zdarzenia droga DK-1 w kierunku Częstochowy była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd. Utrudnienia na drodze trwały około 2 godziny. Kierujący ciężarowym manem 46-letni mieszkaniec Orzesza z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły