Zderzenie osobówek na ulicy Pułaskiego

12.02.2019

Zderzenie osobówek na ulicy Pułaskiego

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zdarzenia, do którego doszło na ulicy Pułaskiego w Częstochowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nie podnieśli poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło we wtorek (12.02.) tuż przed południem na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i świętego Augustyna. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, jednak ich obrażenia prawdopodobnie nie są poważne.

Częstochowscy policjanci kolejny raz apelują o ostrożność. Na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i świętego Augustyna bardzo często dochodzi do tego typu zdarzeń.

  • Katarzyna Gwara
  • zdj. Krzysztof Chudy
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły