Zderzył się z autobusem

17.10.2018

Zderzył się z autobusem

20-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło w miejscowości Puszczew. Młody mężczyzna – podczas wykonywania manewru wyprzedzania – zderzył się z autobusem.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano (16.10.) kilka minut przed godziną 10.00 w miejscowości Puszczew (Gmina Wręczyca Wielka). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni motocyklista podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zderzyła się z autobusem, który skręcał w lewo. Samochodem kierował 45-letni mężczyzna, który w chwili zdarzenia był trzeźwy. Stan trzeźwości 20-latka będzie ustalony na podstawie badania krwi. Zarówno motocyklista, jak i kierowca autobusu są mieszkańcami powiatu kłobuckiego.

Kierowca jednośladu z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Policjanci z kłobuckiej drogówki wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów biorących udział w wypadku. W czynnościach uczestniczył również technik kryminalistyki. Ponadto zdarzenie będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły