Zderzył się z karetką

16.08.2018

Zderzył się z karetką

57-letni kierowca tira skręcając na stację paliw nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z karetką pogotowia. W efekcie pojazd zjechał na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło na ul. Górniczej w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów kłobuckiej drogówki wynika, że 57-letni kierowca scani, skręcając na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej w przeciwnym kierunku karetce pogotowia i doprowadził do zderzenia. W efekcie karetka wypadła z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kierowca i pasażer karetki zostali zabrani na szczegółowe badania do częstochowskiego szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia zbadają kłobuccy policjanci.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły