Zderzyli się na skrzyżowaniu

24.07.2018

Zderzyli się na skrzyżowaniu

13-letni chłopiec trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło w Koziegłowach. Jeden z kierowców osobówki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z innym pojazdem.

Do zdarzenia doszło w Koziegłowach na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej z ulicą Kościuszki. Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letni kierowca bmw jadąc ulica Kościuszki w kierunku DK1 na skrzyżowaniu z ulicą Warszawską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu bmw i doprowadził do zderzenia. W wyniku zdarzenia, 13-letni pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala.  Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają myszkowscy policjanci.

  • kg
  • zdj. KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły