Zdewastował drzwi szkoły. Wypatrzył go operator miejskiego monitoringu

15.11.2018

Zdewastował drzwi szkoły. Wypatrzył go operator miejskiego monitoringu

Dzięki operatorom miejskiego monitoringu częstochowscy strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec… nastolatka, która zdewastowała drzwi w jednej ze szkół na terenie Częstochowy.

Pracownicy częstochowskiej straży Miejskiej z referatu ds. miejskiego monitoringu zaobserwowali grupę czterech młodych osób, która przebywała na terenie jednej z częstochowskich szkół. Jedna z osób zdewastowała markerem słupek bramki na boisku sportowym oraz drzwi wejściowe do szkoły. Powiadomieni strażnicy miejscy szybko podjęli interwencję wobec czterech wskazanych osób. Wszyscy byli w wieku 12 i 13 lat. Jedna z osób przyznała się do pomalowania bramki i drzwi. O sprawie została powiadomiona dyrekcja szkoły.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły