Zdewastowała ławkę – miejski monitoring zarejestrował

25.09.2018

Zdewastowała ławkę – miejski monitoring zarejestrował

 

Młoda kobieta zdewastowała ławkę przy al. Niepodległości, co zarejestrował miejski monitoring. Operatorzy przekazali informację częstochowskim strażnikom, którzy ujęli 16-latkę.

Pracownicy Straży Miejskiej z referatu miejskiego monitoringu zaobserwowali w sobotę ok. godz. 20:25, jak młoda kobieta w rejonie al. Niepodległości i ul. Bór skacze po ławce. Po uszkodzeniu jednej z desek młoda kobieta wraz ze swoimi znajomymi wsiadła do tramwaju. Przemieszczanie wandali cały czas było obserwowane przez pracowników Straży Miejskiej z referatu miejskiego monitoringu. Strażnicy miejscy mając rysopis kobiety ujęli ją i przewieźli na II KP. Strażnicy miejscy ustalili też świadka zdarzenia.

System miejskiego monitoringu w Częstochowie składa się obecnie z 81 kamer i stale przyczynia się do poprawy spokoju i bezpieczeństwa mieszkańców Częstochowy. Pracownicy Straży Miejskiej z referatu ds. monitoringu w 2017 roku ujawnili i przekazali do dalszej realizacji 2385 zdarzeń. Aż 1951 razy interweniowali częstochowscy strażnicy miejscy.

Źródło: Straż Miejska w Częstochowie

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły