Zespół Sołtys wystąpi w Rurze

04.12.2018

Zespół Sołtys wystąpi w Rurze

Częstochowski zespół rockowy Sołtys zagra koncert w Klubie Rura 15 grudnia w ramach promocji swojej najnowszej płyty EP. Początek wydarzenia zaplanowano o godz. 20:30.

Zespół Sołtys wykonuje swoje autorskie piosenki i jak sami mówią – ciężko jest zakwalifikować je do jednego gatunku muzycznego. -Jest to szeroko pojęta muzyka rockowa, mieszanka rocka, bluesa, grunge i country. Z założenia zespół chce, aby każda kolejna ich piosenka byłą inna niż pozostałe – możemy przeczytać o formacji na stronie internetowej. Znani na muzycznym rynku lokalnym, marzą aby pójść dalej w Polskę.

 

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły