13.03.2018

Zginął na torach

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym przy ulicy Cmentarnej. Mężczyzna został potrącony przez pociąg Intercity.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (12.03.) około 20.00. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wszedł na przejazd mimo opuszczonych rogatek i wszedł na torowisko bezpośrednio przed jadący pociąg. Dróżnik dawał sygnały do zejścia z torów, jednak ten nie reagował. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna działał świadomie. Po wypadku, ruch pociągów odbywał się po jednym torze. Nie wystąpiły jednak poważniejsze utrudnienia. O godz. 23:08 czynności na miejscu zakończono. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły