07.06.2018

Zginął na torach

Tragedia na stacji w miejscowości Masłońskie w powiecie myszkowskim. 19-latek został potrącony przez pociąg. W wyniku odniesionych obrażeń chłopak zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Do zdarzenia doszło w czwartek (7.06.) tuż po godzinie 7.00 na szlaku kolejowym w miejscowości Masłońskie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 19-latek został potrącony przez pociąg intercity relacji Bielsko-Biała – Białystok. Nastolatek na skutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Myszkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły