Zginął na torach

11.01.2018

Zginął na torach

17-latek nie żyje – to efekt tragicznego wypadku, do którego doszło w Poraju. Nastolatek został potrącony przez pociąg.

Do zdarzenia doszło w czwartek (11.01.) tuż po godzinie 8.00 na szlaku kolejowym w Poraju. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 17-latek został potrącony przez pociąg towarowy relacji Zebrzydowice- Mszczonów. Nastolatek na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Myszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły