23.01.2018

Zimna woda zdrowia doda!

Ponad 200 osób postanowiło udowodnić Blachowni, że niska temperatura i zimna woda nie są przeszkodą do zażycia ożywczej kąpieli. III Zlot Morsów był doskonałą okazją do sprawdzenia samego siebie i spróbowania czegoś nowego.

Wydarzenie zorganizowane przez Morsy z Blachowni, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Blachowni zgromadziło morsy z całego województwa oraz wielu ludzi niezrzeszonych. Morsowanie poprzedził Rajd Pieszy zorganizowany przez klub Jest Lepiej. Po solidnej rozgrzewce wszystkie morsy oraz foczki zanurzyły się w stawie, aby następnie ogrzać się przy wielkim ognisku oraz zjeść kiełbaskę. Zabawom, rozmowom i wspólnym śpiewom nie było końca. Burmistrz Blachowni wręczyła wszystkim uczestnikom Zlotu pamiątkowe przypinki z wizerunkiem morsa.

  • kg
  • zdj. UM Blachownia
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły